SELF HEATS

Поєднання улюблених напоїв та інноваційних технологій

Насолоджуватися улюбленими напоями будь-де та у будь-який час – з +42º SELF HEATS це просто! Обирай до вподоби - класична кава або капучино, чай з молоком, лате чи смачний шоколад. Твій напій буде готовий майже миттєво! Тому, де б ти не знаходився, завдяки інноваційному самостійному розігріву твоя улюблена кава буде завжди з тобою.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Аби скуштувати улюблений напій, необхідно зробити декілька простих кроків. Переверни ємність, зніми кришку та міцно натисни на капсулу, аби запустити розігрів. Побачивши пару, переверни ємність назад. Час від часу трошки помішуй напій, але трусити банку не потрібно. Через 3 хвилини він готовий до вживання!

відкрити та натиснути
Переверніть, коли з'явиться пар
акуратно перемішати 5 секунд, почекати 3 хвилини, відкрити

Компанія 42 Degrees - міжнародна компанія, штаб-квартира і виробничий центр якої розташовані в Вальядоліді, Іспанія. Компанія розробляє і виробляє готові напої в запатентованих ємністях з системою самостійного розігріву під власною торговою маркою.

Наш інноваційний продукт дозволяє насолодитися улюбленим напоєм в будь-який час і в будь-якому місці - на роботі, на прогулянці або в дорозі, навіть далеко від електрики чи нагрівальних пристроїв. Все це – завдяки нагріву від тепла, що виділяється через реакцію під час змішування води та кальцієвого вапна. Це – запатентована інноваційна система, яка протягом 3 хвилин нагріє напій на 42ºC.

Турбуючись про поціновувачів якісної кави, ми піклуємося про навколишнє середовище. Ми - інноваційна компанія та приділяємо особливу увагу навколишньому середовищу. Наша фабрика максимально екологічна, ємності для напоїв підлягають переробці, а компанія є учасником Глобального договору ООН