UA RU EN

Обрані вина світу

Доставляємо вина і спиртні напої з добірних виноробень світу

Wine Gallery –
кращі винні традиції

Офіційний імпортер та ексклюзивний дистриб'ютор вин і спиртних напоїв Wine Gallery з гордістю оголошує про вихід на український ринок. Наша компанія займається виробництвом та імпортом вин з провідних виноробних регіонів світу - Іспанії, Італії, Аргентини, Грузії, США. Володіючи власними виробництвами і виноградниками в регіонах Рібера-дель-Дуеро, Долина Уко, Тоскана і Кахетія, ми успішно поєднуємо традиційні методи виноробства з сучасними інноваційними технологіями. Багаторічний досвід виноробства і відданість своїй справі дає можливість створювати вина високого класу, що володіють унікальними властивостями і мають визнання на міжнародному рівні.

На сьогоднішній день географія експорту продукції Wine Gallery включає в себе Іспанію, Італію, Великобританію, Данію, Швейцарію, Китай, США, Канаду, Мексику, Бразилію, Перу, Уругвай і Польщу. Ми щасливі, що відтепер в цей список входить і Україна: ми в повній мірі оцінили зростаючу динаміку і перспективи українського ринку.
Насамперед ми хочемо представити українським поціновувачам вина бренди Vinos de La Luz і Shilda, які сьогодні складають основу Wine Gallery. В Україні буде представлена широка лінійка вин Vinos de La Luz, вироблених на власних сімейних виноробнях в Іспанії, Італії та Аргентині, поряд з великим букетом грузинських вин Shilda - одного з найуспішніших виноробних підприємств Кахетії. Обидва бренди прекрасно відомі в рідних країнах і встигли отримати вкрай високі оцінки від світових експертів - Роберта Паркера, Тіма Аткіна і Джеймса Саклінга, а також завоювати призові медалі на головних міжнародних конкурсах вина - Decanter, Bruxelles, Meininger Verlag, Berliner, CWSA і Bachuss.

В 2019 році продукція Wine Gallery отримала одну з найвищих оцінок у виноробному світі: вино ILUMINADO VINOS DE LA LUZ MALBEC PARAJE ALTAMIRA 2015 отримало 97 балів на конкурсі Decanter в Лондоні, відзнаку Best in Show, завоювало титул Кращого Вина Аргентини і увійшло в ТОП 50 вин світу за версією Decanter.

Також, в найближчому майбутньому Wine Gallery планує імпорт супутніх товарів до вина - різноманітні сири, хамон і легкі закуски.

Успіх Wine Gallery побудований на кращому співвідношенні ціни і якості на ринку. Висококласні, неповторні вина з власних виноробень компанії можна купити в Україні від 170 грн (Грузія) і від 230 грн (Іспанія, Італія і Аргентина).

Імпортер Wine Gallery орієнтований на індивідуальні побажання своїх клієнтів і бізнес-партнерів. Ми готові сформувати адаптивні пропозиції для барів та ресторанів, супермаркетів і HoReCa, а також, задовольнити запити вимогливих українських любителів вина.

Wine Gallery – кращі винні традиції

Сімейний винний бренд Vinos de La Luz з покоління в покоління передає вікові традиції виноробства, розширюючи виробництво ексклюзивних вин по всьому світу.

Дізнатися більше про Vinos de La Luz.
Перейти на сайт виробника.

Докладніше

Виноробне господарство Shilda являє собою аутентичне поєднання унікальних сортів винограду, традиційного виробництва і сучасного обладнання.

Дізнатися більше про Shilda.
Перейти на сайт виробника.

Докладніше

VINOS DE LA LUZ

Вино високого походження з Іспанії, Італії та Аргентини

Під ім'ям Vinos de La Luz в світі відомий великий сімейний бренд, який представляє продукцію відразу кількох власних виноробень, що розташовані в Іспанії, Італії та Аргентині. В 2020 році до цих країн приєднається США - Vinos de La Luz відкриває виробництво вина в каліфорнійській Санта-Барбарі.

В асортимент вин Vinos de La Luz входить близько 20 позицій з трьох виноробних регіонів - Долини Уко в Аргентині, району Рібера-дель-Дуеро в Іспанії та міста Монтальчіно в Італії.

VINOS DE LA LUZ

Кожен келих вина від Vinos de La Luz - незабутня подорож до місця його походження.

Докладніше

Виноградники Vinos de La Luz

Докладніше
VINOS DE LA LUZ
VINOS DE LA LUZ

Продукція Vinos de La Luz регулярно отримує престижні нагороди

Докладніше

Shilda

Виноробне господарство Shilda було засновано в 2015 році, проте традиції виноробства були закладені в цьому районі Кахетії ще кілька століть тому. Повага традицій добре поєднується з використанням кращих сучасних технологій, що і є секретом успіху виноробні Shilda, однієї з європейських винних компаній, що надзвичайно стрімко розвивається.

Shilda

Виноградники Shilda

розташовуються у самому серці Кахетії - легендарному центрі виноробної культури Грузії. В мальовничій місцевості Шильда створені рідкісні умови для дозрівання висококласного винограду: завдяки особливому клімату і багатому мінералами грунту в господарстві Shilda отримують чудову основу для унікальних грузинських вин. Виноробне виробництво займає 6 гектарів і оснащено найсучаснішим обладнанням з Франції та Італії.

В асортименті Shilda сьогодні можна знайти 17 видів вина

а також грузинський коньяк і виноградну горілку. З сортів винограду використовуються, головним чином, Сапераві, Ркацителі, Мцване, Цинандалі. Кожне найменування з асортименту Shilda володіє складним і насиченим букетом з рідкісними відтінками - це можуть бути південні фрукти, білі квіти, мед або ягоди. Завдяки цьому вино може розглядатися і як прекрасний аперитив, і в поєднанні з традиційною європейською кухнею.

В асортименті Shilda сьогодні можна знайти 17 видів вина

На етикетах вин Shilda Ви знайдете мальовничі пейзажі, створені великим грузинським майстром Давидом Какабадзе. Митець геніально переніс красу просторів Грузії в яскравих художніх образах.

Вина Shilda впевнено підкорюють світ

Вина Shilda впевнено підкорюють світ

і користуються високою популярністю в Китаї, Польщі, а також, активно беруть участь на міжнародних виставках по всьому світу. Передаючи живу спадщину з покоління в покоління, Shilda виходить і на перспективний український ринок. Оцініть найвищу якість, виткану з гармонійного поєднання багатовікових традицій і сучасних технологій.

Wine Gallery – імпортер і ексклюзивний дистриб'ютор вин і спиртних напоїв з кращих виноробних регіонів

Імпортер та ексклюзивний дистриб'ютор Wine Gallery представляє українському ринку бренди Vinos de La Luz і Shilda, розширюючи пропозицію імпортних вин і спиртних напоїв з кращих виноробних регіонів. Ми переконані, що наші українські клієнти зможуть гідно оцінити унікальні та розкішні вина Vinos de La Luz і Shilda. Надалі, ми будемо активно розширювати асортимент імпортних вин з усього світу, зосереджуючись на найкращому співвідношенні ціни та якості.

Імпортер Wine Gallery максимально клієнтоорієнтований: ми готові надати Вам індивідуальні умови для закупівель, підібрати вишукану винну карту для ресторанів, забезпечити висококласним продуктом найвишуканіші запити наших клієнтів.

Вина Shilda впевнено підкорюють світ

Придбати

Iluminado Callejon Rustaveli

Ок Вайн

Київ

вул. Вишгородська, 45, вул. Вільямса, 3/7, вул. Голосіївська, 13, вул. Кудряшова, 20а, вул. Ломоносова, 46/1 , вул. Драгомирова, 16, вул. Воскресенська, 12-А, вул. Саперно-Слобідська, 10, вул. Градинська, 5, вул. Садова, 74, вул. Конєва, 10/1, вул. Калнишевського, 6, Жилянська, 69/71, пр-кт Голосіївський, 58-А, ЖК «Парк Авеню», вул. Сікорского, 1, ЖК «Зелений острів», проспект Героїв Сталінграда, 2Г, вул. Бударіна, 3, вул. Звіринецька, 59-А, ЖК "Тріумф", вул. Чорновола, 27, с. Святопетрівське, б-р Л. Українки, 2, Святошинский р-н, б-р Кольцова, 14-Д, с. Софіївська Борщагівка, вул. Ак. Шалімова, 69, вул. Тимошенка, 29-А, вул Коновальця (Щорса), 32А, с. Петропавлівська Борщагівка, вул Соборна/Матросова, 23

Харків

вул. Університетська, 35/2, вул. Трінклера, 24

Дніпро

вул. Фурманова/Героїв Крут, 1

Одеса

вул. Генуезська, 5, вул. Французький Бульвар, 9

Придбати онлайн:

#okwine.ua #rozetka.com.ua

Оформити заявку

Оформити заявку і отримаєте індивідуальні умови співпраці

Контакти

м. Київ, 03049, вул. Петра Ніщинського, 6

тел. +38 067 550-41-88

e-mail info@winegallery.com.ua