Доставка і оплата

Оплата товару на сайті winegallery.com.ua здійснюється за допомогою банківських карт Visa і MasterCard через захищену платіжну систему LiqPay. Доставка товару здійснюється лише після підтвердження платежу.

Оплата післяплатою при доставці. Товар оплачується при доставці та огляді товару у відділенні «Нова пошта» Оплата відбувається за тарифами «Нова пошта».

Також можлива оплата замовлення готівкою кур'єру, після того, як покупець ознайомився з номенклатурою замовленої та доставленої алкогольної продукції за вказаною ним адресою.

Доставка по Києву та в 25-ти км зону від кордонів столиці здійснюється кур'єрською службою і сервісом "Нова Пошта" безкоштовно. Можливість самовивозу слід уточнювати у оператора інтернет-магазину. Доставка по Україні здійснюється сервісом "Нова Пошта" за умови повної передоплати.

Умови доставки:

  • Доставка по Києву здійснюється безкоштовно та при мінімальній сумі замовлення 1 000,00 грн;
  • Доставка за межі Києва здійснюється в 25-ти км зону від кордонів столиці безкоштовно та при мінімальній сумі замовлення 2 000,00 грн;
  • Доставка Замовлень менше мінімальної суми по Києву і в 25-ти км зону за Києвом не здійснюється.

При передачі замовлення, представник winegallery.com.ua має право попросити покупця пред'явити документ, що підтверджує особу та дотримання вікових обмежень.

Умови повернення чи обміну товарів

При оформленні замовлення, покупець погоджується з тим, що він має право відмовитися тільки від всього переліку продукції, а не від її частини. Повернення алкогольної продукції після оплати наданих інтернет-магазином послуг не проводиться, що регламентується законодавством України.

Винятком є неналежна якість продукції, повернення якої регламентується Правилами роздрібної торгівлі алкоголем, затверджених постановою КМУ від 30.07.96 р №854.

У разі виявлення недоліків, фальсифікацій алкогольних напоїв, продажу їх в неналежній якості споживач має право вимагати від інтернет-магазину:

  • заміни на аналогічний товар належної якості;
  • заміни на інший товар з відповідним перерахунком відпускної ціни;
  • повернення коштів.