Іспанське вино Cinema Vinos de La Luz – шедеври з Темпранільйо і Вердехо

Іспанське вино Cinema Vinos de La Luz - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Батьківщиною лінійки вин Cinema від Vinos de La Luz є відомі виноробні регіони Іспанії - Руеда та Рібера-дель-Дуеро. Саме на цих територіях ростуть одні з найдавніших сортів, Темпранільйо і Вердехо. Обидва виноградних сорти підкорюють поціновувачів благородного напою оксамитовим смаком червоних вин і приємною насиченістю білого.

Cinema Paraiso та Cinema Roble від Vinos de La Luz

З покоління в покоління сімейний бренд Vinos de La luz передає виноробні традиції, розширюючи виробництво по всьому світу. Келих вина Vinos de La luz - це унікальна мандрівка до місця його походження. Кожне з вин бренду має власний процес виробництва, розкішний смак, аромат і, звичайно, історію. Так, купуючи вино Vinos de La Luz ви завжди можете бути впевнені в його ексклюзивності.

Cinema Paraiso 2012 Vinos de La Luz

Вишукане Cinema Paraiso від Vinos de La Luz - це обмежена серія червоного сухого вина з 6000 пляшок, виготовлених за кращими традиціями регіону Рібера-дель-Дуеро і витриманих 18 місяців в французьких дубових бочках.

Напій відрізняється яскравим оксамитовим і збалансованим смаком диких ягід з тривалим післясмаком і нотками терпкості. Неповторний аромат східних прянощів робить вино Cinema Paraiso відмінним доповненням до страв на грилі та твердих сортів сиру.

Вино Cinema Paraiso 2012 Vinos de La Luz - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Cinema Roble 2017 Vinos de La Luz

Смак Cinema Roble Vinos de La Luz розкривається нотами стиглих ягід з яскравою терпкістю і збалансованими мінеральними нотками. Вишуканий багатогранний аромат малинових ягід з пряними відтінками прекрасно підійде до стейків з телятини.

Червоне сухе вино з Темпранільйо витримується 6 місяців в бочках з французького дуба, а потім ще 6 місяців у пляшці. Поставляється в оригінальній подарунковій коробці на 6 пляшок.

Вино Cinema Roble 2017 Vinos de La Luz - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Червоне сухе вино Cinema Crianza Vinos de La Luz

Витончена терпкість і збалансований смак дикої ожини з нотами дуба і розкішним присмаком іспанського Cinema Crianza від Vinos de La Luz неможливо забути. Той, хто одного разу чув яскраві аромати темних ягід, шкіри і чорного дерева буде знову і знову повертатися до цього напою.

Червоне сухе вино ідеально поєднується з м'ясом на багатті та дичиною. Cinema Crianza витримують 12 місяців у французькому дубі та ще мінімум 18 місяців в пляшці. Виробництво обмежене 20 тисячами пляшок.

Вино Cinema Crianza Vinos de La Luz - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Виноград Темпранільйо – скарб Vinos de La Luz

Червоні іспанські вина лінійки Cinema від Vinos de La Luz виробляються виключно з винограду сорту Темпранільйо, який по праву визнаний одним з кращих сортів Піренейського півострова. Зі структурою Каберне Совіньйон і насиченістю Каріньян, Темпранільйо в молодому віці може бути напрочуд свіжим і фруктовим. Однак з витримкою набуває тютюнових відтінків з нотами шкіри.

Назва Темпранільйо походить від іспанського "темпрано", що означає "ранній", оскільки дозріває раніше, ніж інші виноградні сорти, які походять з Іспанії. Темпранільйо - четвертий серед найбільш вирощуваних сортів у світі і вважається одним з дев'яти шляхетних червоних виноградів.

Домінуючі аромати включають вишню, сушений інжир, кедр, тютюн і кріп. Вік безпосередньо впливає на смак Темпранільйо, пляшки Roble і Crianza мають соковитий фруктовий смак. Reserva і Gran Reserva відрізняються більш глибокими, темними фруктовими нотами, сухого листя і фірмові шкіряні аромати Темпранільйо.

Детальніше про виноград Темпранільйо в нашій статті - Все про Темпранільйо: як обрати гарне іспанське вино.

Vinos de La Luz Cinema Verdejo з ароматами білих квітів

Якщо ви поціновувач іскристих, свіжих, ароматних, фруктових білих вин з чистими трав'янистими нотками, ви захочете спробувати Cinema Verdejo від Vinos de La Luz. Його освіжаючий смак наповнений стиглими тропічними фруктами і ароматами білих квітів з легкою мінеральністю. Букет з відтінками ванілі чудово доповнить страви з риби, мідій та морепродуктів.

Вердехо для цього вина вирощується в регіоні Руеда в Іспанії, де ретельна технології збору і виніфікації мають важливе значення для підтримки його справжнього смаку, оскільки виноград схильний до легкого окислення. Низькоплечі пляшки, як правило, позначають вино з певною формою окислення.

Вино Vinos de La Luz Cinema Verdejo - Мережа винних магазинів Wine Gallery