Бутики
Wine Gallery

Бутики Wine Gallery – це не лише добірна колекція вин та міцних спиртних напоїв, які здатні задовольнити будь-який, навіть самий вибагливий смак. Насамперед це автентична атмосфера, що склалася завдяки поєднанню винної культури та світових традицій виноробства. Наші кависта не лише допоможуть кожному гостю обрати щось до смаку, а й запропонують до обраного напою доречну гастрономію – сири, оливки, випічку та інші слушні делікатеси або солодощі. А якщо до обраних напоїв потрібні аксесуари – бокали, штопор або ніж сомельє чи дозатор drop-stop, це також не стане проблемою. Більш того, якщо покупка покликана стати подарунком, ми оформимо її відповідно до побажань гостя. 

Взагалі, бутики Wine Gallery – це не лише продаж, як буває у інших локаціях. Наша команда знається на вині й може з любов’ю та натхненням розповісти багато цікавого та корисного про нього. Адже вино – це мистецтво, це окремий Всесвіт, до якого ми з радістю зануримо кожного нашого гостя. Тому для наших відвідувачів ми проводимо зустрічі з сомельє та дегустації, а бажаючі можуть скуштувати обрані вина у зонах відпочинку в бутиках. Там, за бажанням, можна відпочити або провести важливу зустріч чи перепочити з рідними чи друзями.

А ще бутики Wine Gallery – це не лише вина. Це смачна ароматна кава, безалкогольні напої,  перепічка та снеки. Тобто, все, що потрібно, аби розпочати ранок, зарядитися протягом дня або просто відпочити!   

Контакти Wine Gallery

Зв'яжіться з нами