Про компанію Wine Gallery

Вина та міцні спиртні напої з усього світу

Wine Gallery є офіційною мережею винних магазинів та ексклюзивним імпортером вин і спиртних напоїв із Грузії, Іспанії, Італії, Аргентини, Франції.
  • Філософія та цінності Wine Gallery

    Про компанію

    Мережа винних магазинів Wine Gallery більше ніж просто онлайн-каталог. Разом з добірною колекцією вина та міцних спиртних напоїв, ми пропонуємо нашим клієнтам вишукану атмосферу культури і світових традицій виноробства. У нашому асортименті ви знайдете обрані шедеври найвідоміших регіонів Аргентини, Грузії, Італії, Іспанії, Франції. Першокласне вино з виноробень Кахетії, Долини Уко, Тоскани і Рібера-дель-Дуеро, представлене в нашому каталозі, стане відмінним екземпляром у вашій колекції, ідеальним подарунком і розкішним доповненням до страв високої кухні. Відповідно до вашого смаку, наші сомельє завжди підшукають для вас щось особливе.

    Про компанію - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Ексклюзивний імпорт Wine Gallery

Vinos de La Luz

Виноградники Vinos de La Luz на території Аргентини розташовані біля підніжжя Андских Кордильєр в самому серці долини Уко - найбільш елітного виноробного регіону Аргентини. Для створення вина використовується добірний виноград сорту Мальбек, який витримується в бочках з французького дуба.
Vinos de La Luz - Мережа винних магазинів Wine Gallery
Vinos de La Luz - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Вина Аргентини, Італії, Іспанії, Франції

В асортименті бренду ви знайдете колекції Iluminado, Callejon del Crimen, Pagos de Valcerracín, Cinema, Valpincia і Cinema Italia. Кожне вино має унікальний процес виробництва, вишуканий смак і аромат, традицію та, звичайно, регіон виробництва. В результаті, купуючи вина Vinos de La Luz ви завжди отримуєте ексклюзивний продукт.

Shilda

Виноробне господарство Shilda було засновано в 2015 році, проте традиції виноробства були закладені в цьому районі Кахетії ще кілька століть тому. Повага до національної виноробної культури в поєднанні з використанням сучасних технологій, є секретом успіху грузинського бренду Shilda.
Shilda - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Шедеври Кахетії

Передаючи безцінну спадщину з покоління в покоління, Shilda створює по-справжньому авторські та унікальні вина. Найвища якість, засноване на гармонійному поєднанні багатовікових традицій і сучасного виробництва дозволяє бренду впевнено розвиватися на міжнародному ринку та розширювати свою аудиторію.

Асортимент Wine Gallery

Вина, що визнані світом

Vinos de La Luz Iluminado - Мережа винних магазинів Wine Gallery

Вина з колекції Wine Gallery регулярно отримують престижні нагороди в найбільших міжнародних конкурсах. Так, розкішне Iluminado Argentina від Vinos de La Luz отримало 97 балів в категорії Best in show конкурсу Decanter, а Gran Callejon del Crimen Winemaker Selection було оцінено в 91 бал авторитетним журі Decanter South American Icons Red Blends. Грузинські вина Saperavi і Saperavi Qvevri від Shilda були визнані німецьким спеціалізованим виданням Meininger Verlag.